در مرحله ششم، می بایست که نوع فعالیت شرکت را از زیر گروه مشخص شده انتخاب کنید و بر روی گزینه ثبت کلیک کنید.

تمامی مواردی که ذکر گردید در انتها برای شما نمایش داده خواهد شد ، پس بررسی و پذیرش نهایی باید منتظر تایید نام های درخواستی باشید .

به این ترتیب یک یا چند شرکت در شرکت واحدی دارای سهام می‌شوند. شرکت‌های مختلط در دو نوع وجود دارند:

قوانین ثبت برگرفته از قوانین کشور فرانسه بوده و خوشبختانه در ایران میشود اکثر انواع شرکت ها را ثبت نمود با این اوصاف در ذیل به معرفی اجمالی انواع شرکت ها در ایران می پردازم.

شرکت نسبی نوعی شرکت است که جهت انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین دو یا چند نفر تشکیل و مسئولیت هریک از شرکا به نسبت سرمایه‌ای است که برای تاسیس شرکت گذاشته‌اند.

جلگه چیست و چگونه تشکیل می شود؟ + مهم ترین جلگه های ایران

برای ثبت این نوع شرکت باید شرکتنامه به همراه اساسنامه‌ای که در آن نام شرکای ضامن به صراحت مشخص شده است و به همراه صورتجلسه تعیین هیئت مدیره به اداره ثبت شرکت ارائه شود.

تمامی اطلاعات من جمله نام ، نام خانوادگی ، شماره همراه ، تابعیت و … وارد نمایید ، سپس تعیین کنید دریافت مدارک و کلیه امور مربوطه توسط متقاضی صورت بگیرد یا یک وکیل .

هزینه ثبت شرکت در تهران و سایر شهرها را باید دو بخش در نظر بگیرید. بخشی هزینه‌های دولتی است. بخش دیگر هم هزینه‌ای است که به موسسه و وکیل امور ثبتی باید پرداخت شود.

افرادی که درخواست خود را برای ثبت شرکت در این سایت ثبت کرده اند، می توانند پس از ثبت درخواست، اقدام به پیگیری ثبت شرکت ها نمایند.

پیشرفت مربوط به نوع شرکت نیست اما شرکت سهامی خاص اعتبار بالاتری دارید نسبه مسئولیت محدود. همین

ایجاد ارزش افزوده و حسن شهرت با بالا رفتن سال تاسیس شرکت

اولیت ما بر حداکثر کیفیت و سرعت در خدمات و رضایمندی مشتریان می‌باشد.

در این بخش امکان ثبت درخواست دریافت کد فراگیر و پیگیری درخواست های ثبت شده، وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید