Iripo Ssaair

ابتدا شما بایستی با استفاده از مرورگر اینترنت خود عبارت پایگاه خبری اختبار یا نشانی عبارت ekhtebar.com را تایپ کنید. سپس در بخش فوقانی این سایت قسمت نوار خدمات، هفتمین مورد از ثبت برند تجاری سمت راست را که آزمون ‌های حقوقی را با استفاده از نشانگر رایانه خود بر روی آن ببرید. شما می توانید تمامی آزمون ‌ها و اطلاعات مرتبط با آن را به ‌صورت فهرست ‌وار مشاهده ‌کنید.

در کنارسامانه اداره ثبت اسناد و املاک کشورکه ثبت نام در آن علی الاصول اختیاری می باشد،سامانهدیگری نیز اخیرا از سوی دولت راه اندازی شده که ثبت ناماملاککشور در آن اجباری بوده و به عنوانسامانهثبت نام کد یکتا مسکن شناخته می شود. از آنجا کهثبتنام در این سامانه اجباری بوده ، پیشنهاد می شود جهت آشنایی با مراحلثبتنام درسامانهکد یکتااملاک، مقاله زیر مطالعه شود. افرادی که درخواست صدور سند اجرایی را به یکی از ادارات ثبت اسناد داده اند، می توانند با دریافت شناسه واریز از اداره مربوطه، از این قسمت اقدام به پرداخت هزینه تقاضانامه صدور اجراییه نمایند. برای کسب اطلاعات دقیق تر، حتما به صورت حضوری به اداره ثبت اسناد و املاک استان خودتون مراجعه بفرمایید. شرکت در دوره آموزشی منوط به پذیرش ضوابط ابلاغ شده از سمت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواهد بود. اشخاص حقیقی واجد شرایط زیر می‌توانند در فراخوان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت شرکت در طرح برون‌سپاری، شرکت داشته باشند.

سامانه ثبت اسناد و املاک و سایت های وابسته به آن همچونسایت ثبت من my.ssaa.irامکانات گسترده ای را در رابطه با امور ثبتی برای کاربران خود فراهم کرده است. این امکانات در بخش میز خدمات الکترونیک سایت سازمان ثبت اسناد و املاک در دسترس بوده و شامل 6 گروه کلی خدمات اطلاع رسانی، استعلامات ثبتی، ثبت شرکتها ، مرکز مالکیت معنوی، اجرای اسناد رسمی و املاک می باشد. سازمان ثبت اسناد و ثبت تغییرات شرکت املاک کشور همچون سایر نهادهای دولتی دارای سایت اختصاصی بوده که آدرس این سایت می باشد. این سامانه با داشتن نیروی اداری بالا در واحد اداری سازمان موجب شده تا مشتری مستقیماً با ثبتنام در سامانه به واحد اداری ما ارجاع داده شود و پس از انجام امور مربوطه کلیه مدارک به مشتری تحویل داده میشود. اداره ثبت شرکتها جزئی از سازمان ثبت اسناد و املاک و زیر مجموعه قوه قضاییه می باشد.

با توجه به محدودیتی که از سویسازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر رابطه با محدویت ظرفیت دفاتراسنادرسمی و طلاق برقرار شده است، در این بخش می توان از وجود و تعداد ظرفیت دفاتراسنادرسمی و طلاق مطلع گردید. ✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد، برای دریافت اظهارنامه باید از طریق سایت ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی اقدام کرد. یکی دیگر از بخش هایی که در سامانه سازمان اسناد و املاک کشور ارائه شده است، بخش املاک در این سامانه است. در این قسمت، امکانات مختلفی به افراد ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. در صورتی که قصد دارید به صورت آنلاین اقدام به استعلام ملک کنید، می توانید با شناسه یکتای استعلام 18 رقمی خود اقدام به استعلام غیر حضوری ملک خود کنید.

برای دسترسی کامل به تمامی خدمات، می‌بایست در سایت ثبت نام کنید اما بدون ثبت نام نیز برخی خدمات مانند تصدیق اصالت سند و استعلام ممنوع‌الخروجی قابل استفاده است. یا با جستجوی واژگان “تصدیق اصالت سند مالکیت” و تکمیل مشخصات از مالکیت خود بر سند مطمئن شوید مشخصاتی که باید وارد بشود تا سامانه بتواند به این درخواست پاسخ بدهد. این استعلام ممکن است در حالت عادی ماه ها به طول بکشد اما سازمان ثبت اسناد با الکترونیکی کردن این امر این فاصله زمانی را به صفر رسانده است.

www.ssaa.ir

با توجه به آنچه گفته شد، در این مقاله به معرفی سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک پرداخته و پس از توضیح نحوه ورود به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در مورد امکانات سامانه اداره ثبت اسناد و املاک صحبت خواهیم نمود. چنانچه فردی قصد داشته باشد تا اختراع، علامت تجاری یا طرح صنعتی متعلق به خود را درسایت اداره ثبت اسناد و املاک ثبتنماید، ابتدا لازم است تا از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل نماید. بانک های اطلاعاتیسایت سازمان ثبت اسناد و املاک، امکاناستعلام علائم تجاری، اختراعاتو طرح های صنعتی که در گذشته در این ادارهثبتشده اند را برای این گروه از اشخاص فراهم کرده است. چنانچه فردی قصد داشته باشد تا اختراع، علامت تجاری یا طرح صنعتی متعلق به خود را در سایت اداره ثبت اسناد و املاک ثبت نماید، ابتدا لازم است تا از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل نماید. بانک های اطلاعاتی سایت سازمان ثبت اسناد و املاک، امکان استعلام علائم تجاری، اختراعات و طرح های صنعتی که در گذشته در این اداره ثبت شده اند را برای این گروه از اشخاص فراهم کرده است. بخش میز خدمات الکترونیک، مهم ترین بخش سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک می باشد.

استعلام اصالت گوشی

به گزارش اختبار، تمامی خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سامانه‌ای به نام «ثبت من» تجمیع شده و در آدرس my.ssaa.ir قابل دسترسی است. فرم های اجرائیهاسنادرسمی نظیر تقاضای صدور اجرائیه چک، تقاضای صدور اجرائیه مهریه و تقاضانامه صدور اجرائیه سند رهنی از طریق این بخش ازسایت سازمان ثبت اسناد و املاک، قابل دریافت می باشد. چنانچه فرد یا افرادی قصدثبتشرکت یا موسسه غیر تجاری را داشته باشند می توانند با مراجعه به این بخش ازسایت ثبت اسناد و املاک کشور، درخواست خود را به اینسایتتقدیم نموده و به صورت اینترنتی شرکت یا موسسه مورد نظر خود راثبتنمایند. یکی دیگر ازسامانههای اینترنتی که توسط دولت راه اندازی شده و بر خلافسایت اداره ثبت اسناد و املاک، ثبت نام در آن اجباری است،سامانه املاک و اسکان کشوربوده که در مقاله زیر به طور کامل توضیح داده شده است. ، بخشی تحت عنوان بخش میز خدمت وجود دارد که افراد می توانند از طریق این بخش اقدام به استفاده از خدمات آنلاین سازمان ثبت اسنادکنند.

اینامکاناتدر بخش میز خدمات الکترونیکسایت سازمان ثبت اسناد و املاک در دسترس بوده و شامل 6 گروه کلی خدمات اطلاع رسانی، استعلاماتثبتی،ثبتشرکتها ، مرکز مالکیت معنوی، اجرایاسنادرسمی واملاکمی باشد. ۳اکنون همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید، وارد صفحه اصلیسایت سازمان ثبت اسناد و املاک شده اید و می توانید ازامکاناتو خدماتسامانه اداره ثبت اسناد و املاکدر رابطه باسندرسمی، ثبت املاک، ثبتشرکت و مالکیت معنوی استفاده نمایید. برای اطلاع از خدمات وامکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، بخش بعدی مقاله را مطالعه نمایید. در بخش تعرفه هزینه ها، تعرفه حق التحریر دفاتر اسناد رسمی و دفاتر ازدواج وطلاق، سایر تعرفه های ثبتی و نرخ اوراق و دفاتر بهادار ثبتی مانند سند مالکیت، شرکت نامه، اظهارنامه ثبت اختراع و گواهینامه ثبت موسسات غیر تجاری، جهت اطلاع کاربران سایت سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک قرار داده شده است. در بخش تعرفه هزینه ها،تعرفه حق التحریر دفاتر اسناد رسمیو دفاتر ازدواج وطلاق، سایر تعرفه هایثبتیو نرخ اوراق و دفاتر بهادارثبتیمانند سندمالکیت، شرکت نامه، اظهارنامهثبتاختراع و گواهینامه ثبت موسسات غیر تجاری، جهت اطلاع کاربرانسایت سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک قرار داده شده است. در صورتی که نام پیشنهادی رد شود لازم است مجدد نام های پیشنهادی ارسال گردد.

  • ✔️ سایت ثبت نام آزمون سردفتری اسناد و املاک به نشانی iripo.ssaa.ir می باشد که لینک ورود به آن در متن مقاله قرار گرفته است.
  • به موجب ماده ی ۴۷ قانون ثبت اسناد و املاک، شرکت نامه باید در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد در غیر اینصورت طبق دستور ماده ی ۴۸ همان قانون، در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نخواهد شد.
  • سامانه جام فردی با هدف بهبود فرآیندهای نظرسنجی، برنامه ریزی، نیاز سنجی و اجرا و افزایش اثربخشی دوره های آموزشی روی کار آمده است.
  • رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درباره ارسال گسترده پیامک از سوی برخی افراد سودجو جهت ثبت شرکت‌های تجاری، موسسات غیرتجاری، علائم تجاری و اختراعات و طرح‌های صنعتی به مردم هشدار داد.
  • متقاضیان شرکت در طرح برون سپاری نباید دارای سوءپیشینه کیفری مؤثر باشند و قبل از طی دوره آموزشی، باید گواهی مربوط به عدم سوء پیشینه را اخذ و ارائه کنند.

در خصوص اشخاص حقوقی، علاوه بر امضاء تعهدنامه پذیرش ضوابط مذکور توسط شرکت ذیصلاح، نقشه‌بردار معرفی شده از سمت شرکت نیز ملزم به امضاء تعهدنامه و تایید از سوی مدیران قانونی می‌باشد. همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را در اینستاگرام ثبت نیک دنبال نمایید . به طور کلی اشخاص باید حساب ها ، صورت های ملی و … خود را به اداره امور مالیاتی ارائه دهند در غیر این صورت جرائمی برای آن ها به دنبال خواهد داشت . با توجه به اینکه تعداد مجاز ثبت نظر بصورت VIP برای امروز به اتمام رسیده است، سوال شما به شکل عادی ثبت شد و پاسخگویی به آن 3 ثبت شرکت در تهران روز کاری زمان خواهد برد. شما امروز از سهمیه پاسخگویی VIP خود یکبار استفاده کرده اید و تا فردا امکان ثبت سوال دیگری ندارید. این مطالب توسط ربات جمع آوری شده است در صورت نارضایتی به ما اطلاع دهید تا محتوای مطلب شما را حذف کنیم.

پیشخوان سامانه ثبت من My Ssaair

سامانه رسا سلامت به عنوان یکی از سامانه های بسیار جامع و کامل در زمینه انجام امور بیمه شناخته می شود. در واقع با بهره وری از راهکار سلامت الکترونیک کاربران می توانند کارهای مرتبط با بیمه خود را در سریع ترین زمان پیش ببرد. شرکت های بیمه دی، آتیه سازان حافظ و بیمه کار آفرین با توجه به زیر ساخت های نرم افزاری رسا سلامت می توانند با صرفه جویی در هزینه و کاهش خطرات کار های عملیانی پروسه مختص خود را داشته باشند.

در بخش تصدیق اصالتسند مالکیت، افراد می توانند با وارد کردن اطلاعات مربوط بهسند ملکی، استعلام آن را ازسامانه سازمان ثبت اسناد و املاک گرفته و از اصالتسندمربوطه و عدم جعل آن مطمئن شوند. سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از جمله سامانه هایی است که زیر نظر قوه قضاییه فعالیت می کند و در حال حاضر به منظور ارائه خدمات آنلاین به مردم از بخش های مختلفی تشکیل شده است. آن دسته از افرادی که قصد استفاده از خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت غیر حضوری و الکترونیکی را دارند و همچنین، تمایل به مشاهده اخبار و اطلاعیه های مهم این سازمان را دارند، می بایست که به این سامانه مراجعه کنند و بسته به نیاز خود از هر یک از خدمات این سایت استفاده نمایند.

این مطلب توسط توحید زینالی وکیل پایه یک دادگستری نگاشته شده است.برای مشاوره حقوقی با ایشان دکمه زیر را کلیک کنید. پس از اخد نوبت در هر اداره ، شخص حقیقی تا زمان سررسید نوبت امکان اخذ نوبت جدید در آن ادراه را نخواهد داشت. تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق بهآرتا بلاگ بوده و محفوظ میباشد ، با هرگونه کپی بردای از طرح یا پوسته برخورد خواهد شد.

افراد می توانند از طریق این بخش از بسیاری از خدمات الکترونیک مانند دریافت نوبت، اسناد رسمی، ازدواج و طلاق و … برای ثبت اظهارنامه علامت تجاری لازم است که اشخاص حتما دارای نام کاربری و رمز عبور باشند؛ چرا که برای ورود به سامانه ثبت اظهارنامه تجاری نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می باشد. در بخش تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی، امکان بررسی اصالت اسناد و اوراق با وارد کردن شماره سند و رمز تصدیق وجود دارد. مطابق تصویر زیر، مرورگر دستگاه خود را باز کرده و عبارت سایت سازمان ثبت اسناد و املاک را جست و جو نمایید. دوره‌های آموزشی نحوه تهیه نقشه عرصه املاک توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان براساس سرفصل ها و اساتید تعیین شده با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران برگزار می گردد. پس از آن که اطلاعات مربوط به ثبت شرکت ، تغییرات شرکت ، پلمپ دفاتر و … در سامانه تکمیل گردید ، متقاضیان با وارد کردن شماره پیگیری ، می توانند از طریق این قسمت از وضعیت پرونده مورد نظر اطلاع جویند .

جامعیت و کاربردی بودن این پایگاه خبری در کنار مستقل بودن می تواند مرجع مناسبی برای پژوهشگران حقوقی باشد. علاوه بر این با شکل و نمای کلی و ساده نیز می تواند کاربران زیادی از جامعه را نیز جذب خود کند. از جمله مزایای استفاده از این وب ‌سایت می‌توان به دسترسی به مقالات و مصاحبه ‌ها و دیدگاه‌ های مختلف حقوقی و قضایی اشاره کرد.