Visit Cb Ssaair

در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید. براي برقراري ارتباط با ما برروی تصویر زیر کلیک نمایید و ما در اسرع وقت به نامه هاي شما پاسخ خواهيم داد. در این مطلب به نحوه گرفتن این شناسه و مزایای آن می‌پردازیم، ولی ابتدا لازم است یک تعریف از خود شناسه داشته باشیم. در صورتی ثبت تغییرات شرکت که تعداد افراد بیش از حد معینی باشد، باید فرم مشخصی را در سامانه دانلود کرده و نام های خود را در آن وارد کنند. پس از انتخاب حوزه فعالیت شرکت، باید در خصوص میزان سرمایه اولیه شرکت و میزان آورده هر فرد تصمیم گیری شود. سامانه در این مرحله چند حوزه پیشنهادی را ارائه می کند که از بین آن ها باید یکی را انتخاب کنید.

  • این بخش به منظور اطلاع رسانی به افرادی که قصد استفاده از خدمات الکترونیک سامانه سازمان اسناد و املاکرا دارند، راه اندازی شده است و اطلاعات مهمی را در بر می گیرد.
  • ✔️ سایت ثبت نام آزمون سردفتری اسناد و املاک به نشانی iripo.ssaa.ir می باشد که لینک ورود به آن در متن مقاله قرار گرفته است.
  • اصلی ترین خدمت یعنی ثبت شرکت در این قسمت از سامانه صورت می پذیرد متقاضیان جهت ثبت انواع شرکت ها ( هفت نوع شرکتی که در قانون تجارت مشخص شده است ) ، ثبت شعبه و نمایندگی خارجی ، ثبت موسسه و صندوق سرمایه گذاری باید به این قسمت از سامانه مراجعه نمایند .
  • در بخش بیانیه سطح توافق خدمات امکان مطالعه قوانین مربوط به خدمات و توضیحات مربوط به خدمات وجود دارد.

تنظیم دادخواست و شکایت‌نامه امری تخصصی محسوب می‌شود که رعایت اصول آن می‌تواند در نتیجه دعوا موثر باشد. بخش وکیل‌آنلاین در این قسمت نحوه نگارش دادخواست برای انواع دعاوی را آموزش می‌دهد. بنابراین ممکن است در یک موضوع واحد از فرم واحدی استفاده نشود و پس مطالب مندرج در این قسمت صرفاً جنبه ارشادی خواهد داشت. پس از آن با استفاده از کد ثبت شده شرکت می توانید یک آگهی نیز در روزنامه رسمی به چاپ برسانید. ییگیری استعلام که شما را به سامانه پیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک هدایت می کند.

باید نامی مناسب و کوتاه انتخاب کنید تا همه بتوانند آن را تلفظ کرده و بخاطر بسپارند. پس از ثبت اطلاعات عمومی شرکت، باید اطلاعات مربوط به متقاضی را تکمیل کنید. اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و دیگر مشخصات هویتی باید تکمیل شود. از این بخش می توان ازدواج ها و طلاق های ثبت شده در سامانه ثبت را به دقت و با جزئیات مشاهده کرد. برای این منظور پس از ورود به “ثبت من”، از قسمت خدمات » املاک » املاک من، می توان املاک ثبت شده به نام خودتان را با دقت و جزئیات مشاهده کنید.

سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور Www Ssaair

بعد از طی کردن این مراحل در رابطه با این موضوع که آیا هنوز تو علاقه ای به ثبت برند دارید یا نه تصمیم گرفته و سپس مراحل بعدی را با داشتن مدارک کافی طی خواهید کرد. برای این کار ابتدا وارد سایت مالکیت معنوی کشور می شوید و به صفحه ثبت نام رفته و مشخصات اولیه خود را وارد می کنید. جهت ثبت علامت تجاری بصورت بینالمللی، بایستی در ابتدا برند در کشور مبداء به ثبت برسد و سپس با دردست داشتن مدارک مربوطه ازجمله کارت بازرگانی و تعهدات سیستم مادرید آن را به ثبت بین المللی نیز برسانید. چنانچه برندتان شامل حروف لاتین و انگلیسی است، برای ثبت علامت تجاری باید کارت بازرگانی نیز ازائه شود . ۲چنانچه قبلا برای ثبت نام در سایت ثبت من اقدام نموده اید، کد ملی خود را در کادر اول وارد کرده و دکمه دریافت رمز را بزنید. به این ترتیب، سامانه ثبت من یک رمز پویا را به شماره همراهی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید، ارسال کرده که لازم است تا این رمز پویا را در کادر مشخص شده وارد کرده و دکمه ورود به درگاه را بزنید.

ssaa.ir

باید توجه داشته باشید که نام هایی که پیشنهاد می کنید از قبل نباید توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد. خبرینو یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از نظام وظیفه ،سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. وقایع ازدواج و طلاق که کلیه ازدواج ها و طلاق های ثبت شده به نام شما را نشان می دهد. سامانه بسیار خوبی است فقط تنها اشکال آن این است که خیلی زود (زیر ۱ دقیقه) پیام “زمان شما منقضی شده است” میدهد و باید دوباره با رمز جدید وارد شویم. این اداره مسئولیتی در قبال نوبت های اخذ شده در روزهای تعطیل نخواهد داشت.

بعد از ثبت شرکت، شما به عنوان یک شخص حقوقی شناخته می‌شوید و می‌توانید به صورت مستقل به معاملات بپردازید. درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید. در صورتی که شرکت شعبه به خصوصی داشته باشد، در این مرحله باید اطلاعات مربوط به آن را وارد کنید که معمولا شرکت ها در ابتدای تاسیس، شعبه دیگری ندارند. در این بخش اطلاعاتی مثل اطلاعات هویتی، آدرس پستی و اطلاعات تماس افراد باید ثبت شود. همچنین اطلاعات دیگری همچون میزان سهام و مسئولیت هر کدام از آن ها تعیین می شود.

در بخش انصراف از درخواست میز خدمتسامانه سازمان ثبت اسنادامکان انصراف از درخواست برای افرادی که قبلا در این سامانه درخواستی را ثبت کرده اند، وجود دارد. در صورتی که قصد استعلام و مشاهده اطلاعات عمومی اشخاص حقوقی را دارید، می توانید به سامانه مراجعه نمایید و با وارد کردن شناسه ملی اقدام به دریافت اطلاعات اشخاص حقوقی کنید. امکان مشاهده اطلاعات عمومی شخصیت حقوقی بدون وارد کردن شناسه ملی هم وجود دارد. در این صورت لازم است که افراد اطلاعاتی ثبت برند تجاری همچون نوع شرکت، شماره ثبت، واحد ثبتی و … در بخش پیگیری پرونده اجرا متقاضیان می توانند با استفاده از شماره پرونده و رمز شخصی، آخرین وضعیت پرونده اجراییثبتیخود را درسامانه سازمان ثبت اسناد و املاک پیگیری نمایند. بخش تصدیق اصالتاسنادو اوراق دفاتراسنادرسمیسایت سازمان ثبت اسناد و املاکنیز همانند بخش قبل بوده، با این تفاوت که در این قسمت، استعلام اصالتاسنادو اوراق دفاتراسنادرسمی با استفاده از شناسهسندو رمز تصدیق آن امکان پذیر می باشد.

در سال های گذشته حرکت بزرگی در جهت مجازی سازی و خدمات آنلاین شرکت ها و سازمان های دولتی انجام شده است. در این راستا هر یک از سازمان های دولتی اقدام به طراحی و اجرای وب سایتی نموده اند که کاربران بتوانند از طریق آن، ‌به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت، کارهای خود را انجام دهند. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هم اقدام به راه اندازی وب سایت خود با عنوان سامانه ثبت من و با نشانی اینترنتی my.ssaa.ir کرده است. بنابراین، در حال حاضر افراد می توانند با ورود به سامانه ثبت منو ثبت نام در ثبت من ، بخش زیادی از خدمات مربوط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را به صورت غیرحضوری دریافت کنند. در قسمت مرکز مالکیت معنوی سایت اداره ثبت اسناد و املاک، کلیه امکانات مربوط به ثبت مالکیت های فکری و استعلام های مربوط به آن برای کاربران این حوزه فراهم شده.

برند به نام تجاری یا نماد کالا یا خدماتی گفته می شود که برای صاحب برند, امتیاز ایجاد می کند و باعث می شود که محصولات و خدمات فروشنده خاص باشد و از سایر رقبا متمایز گردد. پس از طی این مراحل ، مراتب در روزنامه رسمی با قید نام و نشانی صاحب علامت و کالاهایی که در آن ها از علامت استفاده می شود آگهی می گردد . بعد از تایید شدن مدارک شما توسط سایت مربوطه شما می توانید برای ادامه روند کاری مدارک خود را به صورت فیزیکی به اداره ثبت شرکتها دهید تا روند کاری آن طی شود.

سامانه استعلام ممنوع الخروجی Exitban Ssaair

در صورتی که قصد دارید به صورت آنلاین اقدام به استعلام ملک کنید، می توانید با شناسه یکتای استعلام 18 رقمی خود اقدام به استعلام غیر حضوری ملک خود کنید. برای استعلام الکترونیکی ملک، کافیست به میز خدمت سامانه ثبت اسنادمراجعه نمایند و از طریق گزینه «استعلام الکترونیکی ملک» مراحل پیگیری خود را انجام دهید. شایان ذکراست دفتر مذکور، قانونی است و به امضای نماینده ی دادستان محل رسیده است. لذا متقاضی پیش نویس را نزد مسئول دفتر برده و مسئول دفتر شروع به ثبت شرکتنامه و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید. کارت شناسایی متقاضیا ن را اخذ می کند و آن را با مشخصات مندرج در شرکتنامه تطبیق می دهد.

چنانچه فردی قصد داشته باشد تا اختراع، علامت تجاری یا طرح صنعتی متعلق به خود را در سایت اداره ثبت اسناد و املاک ثبت نماید، ابتدا لازم است تا از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل نماید. بانک های اطلاعاتی سایت سازمان ثبت اسناد و املاک، امکان استعلام علائم تجاری، اختراعات و طرح های صنعتی که در گذشته در این اداره ثبت شده اند را برای این گروه از اشخاص فراهم کرده است. بخش استعلام شناسه ملی به کاربران سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک ، این اجازه را می دهد تا با وارد کردن بخش از اطلاعات مربوط به یک شخص حقوقی، وضعیت موجودیت آن و سایر اطلاعات آن شخص حقوقی را بررسی نمایند.

مرحله دوم و نهایی اعلام نتایج آزمون سر دفتری، بعد از ارسال مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه‌های حضوری و موفقیت در این مصاحبه‌ها خواهد بود. در صورتی که مدارک ارسال شده برای مسئولان اصلی مورد قبول واقع شده و موفقیت لازم در مصاحبه‌ی شغلی به شکل حضوری کسب شود، فرد مورد نظر به عنوان یکی از نیروهای منتخب برای منصب سردفتری به نهاد اصلی معرفی می‌ شود. شرکت نامه ها و اساسنامه ها، فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر تمایل داشتید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید. می توان اطلاعات را تایپ کرد و یا از نمونه ی متن های موجود در سیستم استفاده نمود.

به طور کلی اشخاص باید حساب ها ، صورت های ملی و … خود را به اداره امور مالیاتی ارائه دهند در غیر این صورت جرائمی برای آن ها به دنبال خواهد داشت . بعد از بالا آمدن نتایج گوگل، باید بر روی اولین سایت که با همین آدرس هم در لیست قرار دارد، کلیک کرده و به ان وارد شوید. جهت عضویت در خبرنامه، ایمیل خود را در فرم زیر وارد کرده و بر روی تایید کلیک نمایید. می‌دونی چطور باید بفهمی سود سهام عدالتت چقدره؟ یا کی سودپولت رو به حسابت میریزن؟ با من تا انتهای مطلب کار با سامانه سهام عدالت همراه باش تا بهت بگم چطوری میتونی این اطلاعات رو از به صورت دقیق بگیری.

برای اطلاع از خدمات و امکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، بخش بعدی مقاله را مطالعه نمایید. ۳اکنون همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید، وارد صفحه اصلیسایت سازمان ثبت اسناد و املاک شده اید و می توانید ازامکاناتو خدماتسامانه اداره ثبت اسناد و املاکدر رابطه باسندرسمی، ثبت املاک، ثبتشرکت و مالکیت معنوی استفاده نمایید. برای اطلاع از خدمات وامکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، بخش بعدی مقاله را مطالعه نمایید. سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دارای زیر مجموعه های متعددی در قالب سامانه های جداگانه بوده که هر کدام از این سامانه ها خدمات تخصصی ای را به مراجعه کنندگان ارائه می نماید. سامانه جامع ثبت شرکت ها irsherkat.ssaa.ir، سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی، سامانه مالکیت فکری و سامانه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی verify ثبت شرکت در تهران.ssaa.ir از مهم ترین سامانه های زیرمجموعه سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشند.