برای اطلاع از توان اجرایی یک مجموعه می توانید یک جلسه حضوری داشته باشید و پروژه های قبلی شرکت را مورد بررسی قرار بدهید چراکه هر طرحی باید اجرایی باشد.

اوّلین قسمت بازسازی، تعمیر و تعویض تاسیسات ویلا (برق، آب و گاز) هست.

تعرفه و حق الزحمه طراحی نیز شامل سبک طراحی ، امکانات جانبی، مساحت هر بخش و منطقه جغرافیایی می باشد که شما می توانید برای داشتن هزینه های پایین، تعداد طبقات و تعداد بخش های جداگانه ساختمان را کاهش دهید.

در این جدول حداکثر سطح اشغال زمین جهت ساخت یک بنای ویلایی توسط تیم آرین پاراکس کارشناسی و پیشنهاد داده شده است.

شما نباید هیچ اطلاعاتی را از معمار خود پنهان کنید ، اما به او کمک کنید تا خانه رویاهای شما را درک کند.

مهمترین نکات دستمزد پیمانکار بازسازی ساختمان + درصد عُرف پیمانکاری مهمترین نکاتی که باید قبل از بازسازی خانه در تهران بدونین!

در طراحی پلان ویلا به سبک کلاسیک به تزئینات توجه بسیاری می شود این تزئینات شامل استفاده از انواع ستون ها ،سرستون ها ،گچ بری ها ،قوس های و نقش های برجسته می باشد و استفاده از هر یک از شاخصه های گفته شده بستگی به ابعاد پروژه و سلیقه کارفرما و طراح دارد.

اینکه قدمت بنا چقدر هست و ویلا چقدر فرسوده است و نیاز به بازسازی داره هم، در تعیین حجم کار و قیمت‌دهی نهایی نقش داره.


استفاده از آبنما نیز در چنین فضاهایی الزامی‌و در کل به زیباتر شدن پروژه ساخت ویلا منجر می‌شود.

در قسمت پایین راندو نیز بعنوان راهنما نام و جزئیاتی مختصر برای هر نشان اختصاری در پلان موجود است که کارفرما به راحتی می‌تواند از طرحی که برای محوطه سازی در نظر گرفته شده مطلع شود.

انتخاب رنگ‌بندی مناسب یکی از مهم‌ترین مسائل در دکوراسیون یک ساختمان است که باید به آن توجه زیادی شود. به عبارتی ترکیب درست و صحیح رنگ‌ها در طراحی نمای بیرونی و داخلی ویلا تاثیر بسیار زیادی می‌تواند داشته باشد.

وجود خلاقیت و تجربه در مهندس معمار از اولویت های انتخاب فرد شایسته است. بازسازی ویلا داشتن اطلاعات کافی درباره اصول ساخت و ساز از ملزومات مهم جهت شروع به کار است.

طراحی و ساخت ویلا خصوصی تجربه ای نیست که هر شخصی بتواند در زندگی خود تجربه کند بسیاری از خانواده هایی که در ویلا زندگی می کنند ویلای خود را نساخته اند یا اجاره ای خریداری یا زندگی کرده اند.

یکی از اصول ساخت هر ساختمانی اقتصادی بودن آن است ، یک مهندس طراح ویلا باید در نقشه های مهندسی بهینه سازی و صرفه جویی در هزینه های بی مورد را در اولویت خود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید