موسسات از جمله شرکت هایی هستند که برای امور غیر تجاری ایجاد میشوند و میتوانند نام هایی مانند بنگاه، کانون ، انجمن و … داشته باشندو همچنین میتوانند مالکیت خصوصی و یا دولتی داشته باشند.

با ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط ایران و تعیین درست نوع آن میزان تعهدات شما برای روزهای بحرانی .

کلیه حقوق این سایت محفوظ میباشد. طراحی سایت و سئو : وحید قریشی

در زمان راه اندازی شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور در حقیقت شخص حقوقی متولد میشود که مانند شخص حقیقی در قانون دارای نام و مدارک شناسایی و شناسه ملی می باشد و همچون شخص حقیقی می تواند مالک اموال و صاحب حقوق مشخصه مختلفی باشد. به انواع شرکت های ایجاد شده در قانون شخص حقوقی گویند .

افرادی که قبلا اقدام به ثبت درخواست تاسیس شرکت، تاسیس شخصیت حقوقی، صورت جلسه تغییرات و … نموده اند، می توانند از طریق بخش پیگیری اقدام به پیگیری درخواست خود کنند.

استفاده از نام شعرا و نویسندگان عصر حاضر سبب رد نام شما خواهد شد .

در مرحله بعدی لازم است که شخصیت حقوقی و یا شرکت مد نظر خود را که قصد ثبت آن را دارید، را انتخاب کنید و بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

پاسخ بهنام امینی ‏۱۸ فروردین ۱۴۰۰ برای ثبت شرکت ساختمانی در اولین گام باید به کجا مراجعه کرد؟

آنها به شدت وابسته این مرورگر بودند

هنگام ایجاد یک شرکت ، ابتدا می بایست نام شرکت را انتخاب نمود و این شخص حقوقی منبعد با این نام در جامعه شناخته و فعالیت میکنند و مانند فرد حقیقی روزی با انحلال شرکت زندگی این شخص حقوقی پایان می یابد .

امیرعبداللهیان: مذاکره را ادامه می دهیم / تحریم‌ها را بی‌اثر کنیم

تا اینجا با انواع شرکت در ایران آشنا شدیم، حال می خواهیم به این مورد بپردازیم که ثبت شرکت در ایران چگونه است. همانطور که در توضیح انواع شرکت بیان کردیم، در همه شرکت ها افرادی به عنوان شریک حضور دارند و اگر شراکت آن‌ها به طور رسمی ثبت نشود ممکن است در بحث تقسیم سود مشکلاتی بین آن ها رخ دهد.

در این شرکت‌ها سهامداران شرکت دارای اوراق سهم هستند و سرمایه به صورت مساوی بین سهامداران تقسیم می‌شود.

ماکرون: تصمیم‌گیری برای اعطای امتیاز ارضی به روسیه، بر عهده اوکراین است

دیدگاهتان را بنویسید